Голод та нестача питної води загрожують Лівії

  Голод та нестача питної води загрожують Лівії. Про це заявив міністр сільського господарства країни - Абдель Магід аль-Гауд. За словами урядовця, зібрали лише п`яту частину врожаю.
  Через бойові дії зупинилися більшість лівійських нафтовидобувних підприємств і для сільськогосподарської техніки не вистачає пального. Також міністр нагадав, що країна щорічно ввозила близько мільйона тонн зерна, але тепер імпорт опинився під загрозою через міжнародні санкції. Тим часом, унаслідок технічних несправностей поступово виходить з ладу лівійська система транспортування прісної води. Влада країни закликає НАТО та повстанців припинити бойові дії і попереджає, що насамперед припинить постачання води до регіонів, які контролюють прибічники опозиції.

  Абдель Магід аль-Гауд, міністр сільського господарства Лівії: "Головна наша проблема - це нестача нафти через бойові дії в країні. Внаслідок перебоїв з її постачанням електростанції виробляють недостатньо струму для живлення системи транспортування води, а сільськогосподарська техніка не може виїхати на поля для збору врожаю".

  Попередній матеріал
  У музеї Гончара український художник Теліженко презентував експозицію витинанок
  Наступний матеріал
  Тисячі людей знову вийшли на площу Тахрір у столиці Єгипту
  Теги: