Тисячі людей знову вийшли на площу Тахрір у столиці Єгипту

  Тисячі людей знову вийшли на площу Тахрір у столиці Єгипту - Каїрі. Вони вимагають від військових, які перебувають при владі в країні, пришвидшити демократичні реформи. Представники ж уряду закликають мітингувальників припинити протест.
  Чиновники стверджують - постійні мітинги в центрі Каїра ускладнюють життя мешканців столиці і завдають значних збитків економіці міста. Протестувальники ж заявляють, що мають право на мирні зібрання. Восьмого липня вони встановили на площі Тахрір десятки наметів. Відтоді на табір мітингувальників уже кілька разів нападали невідомі з ножами та палицями. Поранень зазнали близько 10-ти учасників акції протесту. 

  Ахмед Туркі, протестувальник: "Військові, які зараз керують країною, відійшли від завдань нашої революції. В Єгипті немає демократії, все вирішується у ручному режимі. До цього часу не притягнуті до відповідальності люди, які вбивали мирних мешканців під час масових виступів опозиції в лютому".

  Мамдух Шахін, член Верховної ради збройних сил Єгипту: "Ми проводимо чесні суди над представниками попереднього режиму. Військові перебувають у тісному контакті з усіма політичними та соціальними групами. Як і передбачалося, в кінці вересня у Єгипті відбудуться парламентські вибори. За їхніми результатами буде сформовано демократичний уряд".

  Попередній матеріал
  Голод та нестача питної води загрожують Лівії
  Наступний матеріал
  Світ потерпає від аномальної погоди
  Теги: