Футбольний матч, присвячений Євро-2012, влаштували парламентарії Італії та Польщі [відео]

  Футбольний матч, присвячений Євро-2012, влаштували парламентарії Італії та Польщі. Гра відбулася у Римі. У такий спосіб чиновники хотіли привернути увагу до цьогорічного чемпіонату. Українська сторона підготувала для футболістів виставку світлин. Спортсмени запрошують пограти і українських депутатів. На власні очі все бачив Тарас Семенюк.

  Італійцям показали українські стадіони, проте лише на картинках. Фотографії міст де гратимуть євро футболісти виставили на військовому стадіоні в Римі.

  Георгій Чернявський. Надзвичайний та повноважний Посол України в Італійській Республіці: "Ті люди які не зможуть відвідати україну подивляться які у нас нові стадіони, новобудови".

  Яскраві фото-презентації розглядали не довго. Глядачів чекав футбольний поєдинок зірок італійського та польського парламенту.

  Дональд Туск, прем`єр міністр Польщі: "Я сподіваюсь що сьогодні переможе польща. Ми дуже поважаємо нашого суперника, проте думаю буде 2-2, а під кінець ми зайбємо вирішальний м`яч".

  Помірятися силами одразу запрошують й українських депутатів. Сподіваються що це станеться ще до початку єврочемпіонату.

  Пйотр Томанські, депутат Польського Сейму: "Тиждень тому ми грали з російськими парламентарями, сьогодні з італійськими, грали також з львівськими "Карпатами", і особливо хочемо зіграти з українськими депутатами".

  Мальйо Контенто, депутат італійського парламенту: "Шкода що немає сьогодні між нами команди з України. Нам буде дуже приємно зіграти вашими депутатами".

  Польські вболівальники переконані, що їхнім депутатам не варто боятись українських. Принаймні на полі.

  Ева Фальковська: "Переможе кращий".

  З Риму, Італія – Тарас Семенюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Нідерландах колишнього президента Ліберії засудили до 50 років
  Наступний матеріал
  Виставку неякісних товарів для дітей влаштували фахівці "Укрметртестстандарту" [відео]
  Теги: