Скріншот із сайту

"Потурає російським окупантам": Freedom House на карті світу віднесла Крим до території РФ

Особливий цинізм – мапа ілюструє звіт про загрози демократії

Міжнародна правозахисна організація Freedom House проілюструвала свій звіт "Популісти і автократи: Подвійна загроза глобальній демократії" картою світу, на якій окупований Крим віднесено до території Російської Федерації.

Зазначений звіт з ілюстративним матеріалом розміщений на офіційному сайті організації. Україна в документі відзначена як "частково вільна країна" (жовтим кольором), а Крим та Росія – як "не вільні" (темно-синім кольором). Своє обурення з приводу цієї ситуації висловив голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат України Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

Як він зазначив, це вже не перша подібна ситуація у виконанні Freedom House з приналежністю Криму: "Це не вперше Freedom House потурає російським окупантам. Минулого року я помітив таку саму ганьбу на мапі в англійському соборі у Солсбері… Пишуть що Freedom House оцінює не за країнами, а за територіями. Ок, але тоді виходить що окупований Донбас "частково вільний", бо не виділений в окрему територію, яка не контролюється урядом України. Тому відмовка не приймається – принципи порушені за будь-яких обставин".

Нагадаємо, нещодавно чиновницю Броварської міськради було звільнено за зображення карти України без Криму та частини Донбасу.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Спецпредставник США заявив, що РФ намагається "заморозити" конфлікт на Донбасі
Наступний матеріал
Хакери розсилають шкідливі листи зі спойлерами фінальної серії "Гри престолів"
Loading...