Французькі фермери вимагають державної підтримки

  Фермери протестують у Парижі. Вони вимагають від влади збільшити податки на імпорт овочів і фруктів, адже невисокий податок зрівняв ціни на вітчизняну продукцію та завезену з-за кордону, а подекуди імпортовані харчі навіть дешевші.
  Два дні тому французькі фермери заблокували машини, які везли іспанські овочі та фрукти. Аграрії нарікають, що саме з тамтешніми виробниками не в змозі конкурувати, позаяк офіційний Мадрид значно знизив ціни на сільгосппродукцію після "огіркового скандалу". Французькі фермери на протести взяли із собою вирощений врожай і влаштували стихійний базар просто біля площі Бастилії. 

  Мішель Морісет, фермер: "Ми тут, щоби суспільство знало, як тиснуть на вітчизняного виробника. І закликаємо владу вдатися до конкретних кроків. В іншому разі, ми не зможемо працювати".

  Раймонд Жирарді, генеральний секретар профспілки, фермер: "Влада лише обіцяє нам вирішити проблеми, але насправді нічого не робить. Вони покладають провину за високі ціни на нас, а самі не допомагають, а лише шкодять. Адже зменшили податок на імпортні фрукти та овочі, а відтак - вітчизняний продукт коштує так само, як і завезений".   

  Попередній матеріал
  Потрійний теракт в Ізраїлі - щонайменше 6 загиблих
  Наступний матеріал
  Папа Римський прибув до Мадрида
  Теги: