Франції виставили на аукціон ексклюзивну колекцію вінтажних авто та мотоциклів

  Справжнє свято для поціновувачів автомобільного ретро. У Франції виставили на аукціон ексклюзивну колекцію вінтажних авто та мотоциклів.

  З молотка піде, зокрема, лімузин, на якому півсторіччя тому їздила британська королева Єлизавета. Також серед лотів - кабріолети, збудовані ще у двадцятих та тридцятих роках; спортивні машини, що принесли своїм власникам призові місця на найвідоміших гоночних треках минулого сторіччя, і чимало інших цікавинок. Утім, щоби взяти участь у розпродажі - доведеться викласти чималу суму. Найдорожчі лоти оцінюють у понад п`ять мільйонів доларів.

  Ерве Сарацин, учасник аукціону: "Автомобілі - це наша пристрасть і наша історія. Вони докорінно змінили життя людей. Тому навіть просто подивитися на лоти цього аукціону - надзвичайно цікаво".

  Філіп Кантор, організатор аукціону: "Якщо дійсно любиш машини, просто неможливо вибрати для себе якусь одну, завжди хочеться придбати чергову модель. До того ж, авто, представлені на нашому аукціоні, попри поважний вік, досі у бездоганному стані, і чимало з них - справжній ексклюзив".
   

  Попередній матеріал
  Погіршилася ситуація з лісовими пожежами на австралійському острові Тасманія
  Наступний матеріал
  Боротьба за Золотого Ведмедя починається у Берліні
  Теги:
  Loading...