Боротьба за Золотого Ведмедя починається у Берліні

  Боротьба за Золотого Ведмедя - починається у столиці Німеччини. Там - уже у 63-тє - стартує всесвітньовідомий кінофестиваль Берлінале.

  На ньому покажуть - близько чотирьох сотень стрічок. Утім, за головний приз змагатимуться - усього 19 картин. Українських робіт у списку конкурсантів - немає. Та вітчизняні майстри кіно підготували спеціальну програму для однієї з подій фесту - Європейського кіноринку. На ньому глядачі  познайомляться з українською кінокласикою, короткометражними фільмами та новими повнометражними стрічками. Лідери з кількості конкурсних фільмів - США та Франція - вони привезли по три картини. Цьогорічне Берлінале відвідає чимало кінозірок, зокрема - Метт Деймон, Джуд Лоу, Жульєт Бінош, Катрін Деньов.

  Джей Вайсберг, кінокритик: "Я надзвичайно радий, що у програмі цьогорічного Берлінале немає однієї домінуючої теми. Минулими роками траплялося, що більшість привезених стрічок розглядали якусь одну гостру проблему- самогубство чи негаразди дітей... Цьогоріч, судячи з каталогу фестивалю - тематика дуже різноманітна. І це чудово, адже означає, що глядачі отримають від переглядів максимальне задоволення".

  Попередній матеріал
  Франції виставили на аукціон ексклюзивну колекцію вінтажних авто та мотоциклів
  Наступний матеріал
  Духовний лідер Ірану відмовився від переговорів зі США
  Теги:
  Loading...