5.ua

Фюле: ЄС підтримає зміни в Україні, за які боролися люди

  Європейський союз підтримає нову українську владу із запровадженням необхідних політичних та економічних реформ. Про це заявив єврокомісар з питань розширення Штефан Фюле на сесії Європарламенту у Страсбурзі.

  На початку промови політик вшанував пам'ять загиблих на Майдані. Фюле закликав нове керівництво України уникнути дискримінації під час ухвалення рішень, як політичної,так і географічної. Єврокомісар наголосив на потребі поважати етнічне, культурне та мовне різноманіття. За словами політика, новій українській владі не варто припиняти зв'язки із Москвою. Фюле закликав Росію долучитися до будівництва стабільної та процвітаючої України. Водночас, на думку політика, у Брюсселі сподіваються, що всі політичні гравці в Україні поважатимуть її незалежність та боронитимуть територіальну цілісність.

  Штефан Фюле, єврокомісар з питань розширення: «Ця трагедія покладає на всіх іще більшу відповідальність за успіх в Україні. Більшу відповідальність на новий уряд – тимчасовий і майбутній – щодо запровадження змін, за які боролися люди. І покладає більшу відповідальність на Євросоюз – щодо збільшення нашої підтримки та досвіду, щоби гарантувати – ці зміни будуть практичними і стійкими».

  Попередній матеріал
  Аваков хоче замість Внутрішніх військ відродити Нацгвардію
  Наступний матеріал
  Жінки принесли до ВРУ портрети бійців Небесної сотні
  Теги:
  Loading...