фото АПУ

Фінляндія хоче допомогти Україні у протистоянні із "спільним сусідом"

  Допомогти Україні встановити мир на Донбасі готова Фінляндія. Про це фінський президент Саулі Нійнусте заявив під час зустрічі з Петром Порошенком у Києві.


  Під час зустрічі Петро Порошенко запевнив: "Для нас найголовнішим є – встановлення миру, стабільності, коли народ України не атакуватимуть солдати удачі, російська армія та російська зброя. І роль Фінляндії та роль Європейського союзу є для нас украй важливою".

  Саулі Нійністе повністю підтримав цю позицію і нагадав про спільну проблему України і Фінляндії: "Я повністю з вами погоджуюся, що найголовніше зараз – отримати мир для України та українського народу, який пережив багато страждань. Ми маємо щось спільне – у нас один і той самий сусід. І я хочу запевнити вас і ваш народ, що маленька Фінляндія готова зробити все, щоби допомогти у цій ситуації".

  За словами лідера європейської держави, фіни готові надати будь-яку допомогу. Великі надії щодо розв'язання кризи на сході України Нійністе покладає на зустріч міністрів закордонних справ у Берліні.

  Нагадаємо, завтра у німецькій столиці чільник українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін зустрінеться із Сергієм Лавровим, а також головами МЗС Франції та Німеччини. Петро Порошенко повідомив фінському колезі, що 30 серпня відвідає саміт ЄС у Брюсселі, на який виноситимуть українське питання.

  Попередній матеріал
  Херсонський міліціонер ціною свого життя врятував трьох бійців у зоні АТО
  Наступний матеріал
  Олланд закликав Україну "стримано і розсудливо" боротись з тероризмом
  Теги:
  Loading...