www.business.ua

Фейгіну заборонили виїзд з Росії

Адвокат впевнений, що це пов'язано зі справою Сущенка

Російському адвокату Марку Фейгіну заборонили виїзд за межі країни – начебто через борги. Сам Марк Фейгін наявність будь-яких боргів заперечує і називає цю заборону політичною, безпосередньо пов’язаною зі справою, яку він зараз веде – а він захищає українського журналіста Романа Сущенка, якого арештували у Москві 30 вересня за звинуваченнями у шпигунстві.

"Звичайно, це пов'язано зі справою Романа Володимировича Сущенка, тому що у Вільнюсі на форумі, на який я їхав, я повинен був зустрічатися з представниками правозахисних об'єднань, які повинні були мені надати підтримку в захисті Романа Володимировича, і тепер я цього зробити звичайно не можу. Тому що основні інструменти захисту знаходяться поза межами Російської Федерації. Ми розраховували залучити країни Євросоюзу і нормандської четвірки, і Францію значною мірою, оскільки Роман Володимирович звідти родом, з цього все ускладнюється. Ну подивимося. Опір є, як ви хотіли? Це і є боротьба", – заявив Фейгін.

Нагадаємо, раніше він повідомляв, що запропонував владі Росії повернути Сущенка на батьківщину в обмін на свій вихід зі справи.

Кореспондента українського державного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка затримали в Москві 30 вересня. Наступного дня Лефортовський суд Москви арештував його. ФСБ Росії звинуватила Сущенка у шпигунстві і назвала його співробітником Головного розвідувального управління Міноборони України. Міноборони цю заяву заперечило. Сущенко провини не визнає. 10 жовтня український консул вперше зустрівся із Романом Сущенком в СІЗО Москви.

Попередній матеріал
Порошенко домовився з Меркель провести тристоронню телеконференцію з Олландом
Наступний матеріал
"Русскій мір" у Водяному: житлові будинки досі тліють після потужних атак

Захист Сущенка клопоче про надання йому статусу політв’язня

Українського консула не пустять на суд у справі затриманого у РФ Сущенка

Звільнити Сущенка можна лише через обмін - Фейгін

Українського консула нарешті пустили до Сущенка в СІЗО

Союз журналістів Росії просить від ФСБ роз'яснення з приводу арешту Сущенка

"Ані їжі, ані води у першу добу": Сущенко розповів, в яких умовах перебуває в СІЗО