Facebook
Facebook Shutterstock

Facebook заблокував офіційну сторінку, створену МЗС РФ, через порушення "гарантій безпеки" – подробиці

  Читайте по-русски
  Росіяни ситуацію схарактеризували як “акт цензури”

  Facebook обмежив доступ до офіційної сторінки російської делегації на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю за озброєннями, створеної МЗС РФ – про це пише "Прямий" із посиланням на повідомлення російських дипломатів у соцмережах.

  У соцмережі такий крок пояснили публікацією з боку російських делегатів забороненого контенту, пише видання.

  "Робота починається з відновлення нашого облікового запису в Facebook, заблокованого "на хвилі" постів щодо "гарантій безпеки", – мовиться в заяві делегації РФ.

  Роскомнагляд вимагає від Meta Platforms пояснити причини блокування та відновити доступ до мікроблогу. Росіяни ситуацію схарактеризували як "акт цензури".

  "Дії адміністрації соцмережі Facebook порушують ключові принципи вільного розповсюдження інформації, безперешкодного доступу до неї", – підкреслили в документі.

  Тимчасом заступник голови комітету Держдуми РФ з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв'язку Антон Горелкін допустив запровадження санкцій щодо Facebook.

  "Цей акт цензури не залишиться без наслідків. Застосування санкцій у цій ситуації було б логічним, це стала міжнародна практика, а яких саме – вирішувати регулятору", – висловився він.

  Також представники російської делегації поширили на своїй сторінці лише заяви керівництва Кремля та МЗС РФ. Через блокування вони планують звернутися до керівництва ОБСЄ.

  Facebook оновив свою політику щодо захисту журналістів і громадських активістів. Від жовтня 2021 року журналістів і громадських активістів соцмережа вважає "мимовільними" громадськими діячами.

  Попередній матеріал
  "Україна проти диктатури": у "Жулянах" на підтримку Порошенка виступили активісти та ветерани російсько-української війни
  Наступний матеріал
  Кремль погрожує США розміщенням ядерної зброї біля Вашингтона – NYT
  Loading...