Естонія надішле в Україну гуманітарну допомогу на суму понад 120 тис євро

  На цьому тижні Естонія направить в Україну гуманітарну допомогу вартістю понад 120 000 євро, в тому числі генератори, спальні мішки, розкладні ліжка і лікарняні ліжка.

  Про це пише естонське видання Postimees з посиланням на інформацію від МЗС країни.

  "Допомога з Естонії містить генератори, обігрівачі, кондиціонери, спальні мішки, розкладні ліжка і лікарняні ліжка. Загальна вартість допомоги становить понад 120 тис євро" - йдеться у повідомленні.

  Спільна з ЄС передача допомоги відбудеться 27 січня у Дніпропетровську, куди також прибуде гуманітарна допомога з Латвії, Німеччини, Фінляндії та Франції.

  Вантаж з Естонії відправиться в дорогу в п'ятницю. У неділю в Україну для прийому і передачі посилки з Естонії відправиться експерт естонської рятувальної команди (EDRT) Петер Ейландт. Для прийому допомоги з ЄС та організації її роздачі в Україну буде направлена координаційна команда ЄС.

  За словами міністра закордонних справ Кейт Пентус-Розіманнус, поліпшення ситуації в Україні є в цьому році найважливішим пріоритетом Естонії в галузі надання гуманітарної допомоги.

  Гуманітарна місія фінансується МЗС із засобів співробітництва з розвитку та гуманітарної допомоги.

  В середині січня директорат ЄС з питань гуманітарної допомоги і захисту населення звернувся до країн-членів проханням про надання допомоги Україні. 

  Попередній матеріал
  Президент Порошенко проводить нараду з силовиками
  Наступний матеріал
  Попов не втік з України, він ознайомлюється з матеріалами справи щодо розгону Майдану - Карпунцов

  Українці Естонії зберуться біля Шевченкового дуба в Таллінні

  Литва, Великобританія, Данія та Естонія закликають боротися з російською пропагандою

  Естонія збирається в односторонньому порядку встановити кордон з Росією

  Естонія передала медикаменти для бійців АТО