karty.narod.ru

Естонія збирається в односторонньому порядку встановити кордон з Росією

  Уряд Естонії на засіданні в четвер схвалив проект постанови про координати естонсько-російської тимчасової контрольної лінії.

  "Оскільки між Естонською Республікою і Російською Федерацією не укладено договір про кордон, межа між Естонською Республікою і Російською Федерацією, що розділяє території, що підпадають під юрисдикцію держав, розглядається як тимчасова контрольна лінія", - повідомили у прес-службі естонського уряду, передає “Интерфакс-Украина”.

  Однією з цілей постанови є донесення до громадськості більш чіткої картини про проходження тимчасової контрольної лінії, запобігання незаконного її перетину з необережності, облаштування прикордонної смуги, встановлення технічних засобів контролю і т.д.

  Питання про координати контрольної лінії виникло у зв'язку із затриманням 5 вересня минулого року співробітника поліції безпеки Естонії Естона Кохвера поблизу естонсько-російського кордону зі зброєю та великою сумою грошей. Через нечіткість проходження в місці затримання прикордонною лінії естонська сторона наполягає на тому, що він був затриманий на території Естонії, російська сторона запевняє, що він був затриманий на російській території.

  Попередній матеріал
  На заході Франції мечеть закидали гранатами
  Наступний матеріал
  На Луганщині озброєні люди захопили центр зайнятості

  Президент Естонії відмовив Володимиру Путіну у запрошенні на святкування 9 травня

  Російський військовий літак порушив повітряний простір Естонії

  Естонія ратифікувала угоду Україна-ЄС

  ЄС має боротись за кожен метр української землі - президент Естонії