www.dialog.ua

Ердоган назвав арештованого німецького журналіста "шпигуном"

  За словами президента Туреччини, заарештований Деніз Юджель також нібито є "представником Робітничої партії Курдистану"

  Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закинув ув'язненому журналісту Денізу Юджелю, що той нібито є "німецьким агентом", а німецьких посадовців - вкотре звинуватив у "підтримці тероризму" в Туреччині, повідомляє видання DW.

  "Як представник Робітничої партії Курдистану (РПК), як німецький агент ця особа впродовж місця ховалася в німецькому консульстві", - сказав Ердоган під час виступу в Стамбулі.

  Він також не приховував свого невдоволення скасуванням кількох виступів турецьких міністрів у Німеччині, на яких ті, як очікувалося, мали агітувати за конституційну реформу в Туреччині.

  Зазначимо, напередодні місцева влада скасувала виступ міністра економіки Ніхата Зейбекчі у Кельні, а влада міста Ґаґґенау - запланований на 2 березня захід за участі турецького міністра юстиції Бекіра Боздага. МЗС Туреччини викликало німецького посла для пояснень. 3 березня було скасовано виступ Зейбекчі в місті Фрехені.

  В понеділок, 27 лютого, суд у Стамбулі задовольнив запит прокуратури на арешт журналіста німецького видання Die Welt Деніза Юджеля. Його арешт спричинив хвилю обурення в Німеччині.

  Попередній матеріал
  США заявляють про порушення прав людини в Криму та на Донбасі
  Наступний матеріал
  Німецький журнал опублікував на обкладинці Путіна з зачіскою Трампа

  Туреччина може змінити конституцію, щоб Ердоган правив найближчі 12 років

  Кортеж Ердогана потрапив у ДТП – є постраждалі

  Ердоган сподівається на покращення відносин США і Туреччини після приходу Трампа