Епідемія лихоманки Ебола поступово відступає

  У Ліберії відзначили уповільнення смертоносного вірусу.

  Найбільше жертв від лихоманки Ебола зафіксували у трьох країнах Західної Африки - Ліберії, Сьєрра-Леоне та Гвінеї. Поширення у Ліберії хвороби, викликаної вірусом Ебола (БВВЕ - Ред.), сповільнюється. Про це заявив у столиці країни генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, який перебуває у західноафриканському турне, повідомляє Корреспондент.net.

  "Наша стратегія мобілізації діє", - наголосив він, додавши, що зараз не час послаблювати зусилля з протистояння БВВЕ.

  У поїздці країнами Західної Африки генсека супроводжують генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Чені спеціальний посланець ООН щодо боротьби з Ебола Давид Набарро.

  "Ми будемо з вами доти, поки епідемія не буде переможена. Необхідно активізувати зусилля з відновлення основних соціальних служб, зміцнення органів охорони здоров'я та підтримки економічної активності", - запевнив жителів Ліберії Пан Гі Мун.

  Раніше генсек пообіцяв, що "ООН буде перебувати поряд з народами країн регіону доти, доки не буде переконаності в тому, що не залишилося більше випадків зараження БВВЕ".

  "Ми повинні добре подумати про зміцнення системи охорони здоров'я західноафриканських країн, щоб вони могли в майбутньому протистояти епідеміям вірусних захворювань", - наголосив він.

  Після Ліберії Пан Гі Мун відправиться до Сьєрра-Леоне, потім - до Гвінеї і Малі.

  Нагадаємо, за останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ -Ред.), жертвами спалаху епідемії лихоманки Ебола стали понад 6,9 тис людей, інфіковані понад 18 тис. Найбільше жертв небезпечного вірусу зафіксовано в трьох країнах Західної Африки - Ліберії, Сьєрра-Леоне та Гвінеї.

  Попередній матеріал
  Росія вимагає від Франції "Містралів"
  Наступний матеріал
  У японській Фукусімі стався землетрус магнітудою 5,9 бали

  Ебола, ісламісти і Путін спричинять нову світову економічну кризу - Кемерон

  МОЗ: Ступінь ризику занесення в Україну вірусу Ебола - високий

  Ебола: у США медсестра погрожує вийти із карантину

  Медики зафіксували спад епідемії лихоманки Ебола у Африці