Медики зафіксували спад епідемії лихоманки Ебола у Африці

  Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила про уповільнення темпів розповсюдження лихоманки Ебола в Ліберії - країні, яка найбільше постраждала від спалаху вірусу.


  За словами представника ВООЗ Брюса Ейлварда, масштабна боротьба з вірусом дає результати.

  Разом з тим він закликав не заспокоювати себе тим, що криза минула.  Ейлвард додав, що, згідно з новими даними, в світі зафіксовано 13,7 тис. випадків захворювання, а кількість загиблих від цієї хвороби, ймовірно, перевищить п'ять тисяч.
  Представник ліберійського Червоного хреста заявив, що минулого тижня його команди зібрали 117 тіл померлих від хвороби, тоді як у вересні їх було 315. У лікувальних центрах цієї західноафриканської країни вже є порожні ліжка для пацієнтів.
  "Схоже, що ця тенденція реальна в Ліберії ... Ми спостерігаємо уповільнення (темпів поширення лихоманки. - Ред.)", - заявив доктор Ейлвард.

  Він зазначив, що фахівці докладали "величезні зусилля для інформування населення про це захворювання, щоб змінити ризиковану поведінку".  
  Нагадаємо, більшість випадків інфікування і смертей від Еболи зафіксовані в трьох країнах Західної Африки - Ліберії, Сьєрра-Леоне і Гвінеї.
  Попередній матеріал
  ЄС виділив €647 млн на зменшення залежності від російського газу
  Наступний матеріал
  В Києві горить кінотеатр "Жовтень", який забудовникам раніше не вдалось виселети