Ебола, ісламісти і Путін спричинять нову світову економічну кризу - Кемерон

  Глобальна економіка на межі третьої економічної кризи, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон.


  На Європу та увесь світ чекає нова хвиля безробіття, падіння економіки та зниження цін. Епідемія Еболи, конфлікт на Близькому Сході та вторгнення Росії до України – усе це сприяє світовій нестабільності та непевності.

  "Очікувалося, що в останньому кварталі приріст ВВП становитиме близько двох відсотків, тож реальні дані стали розчаруванням. Вочевидь, економіці потрібно буде набагато більше часу для відновлення, ніж ми передбачали", – заявив провідний економіст дослідницького інституту Фуджицу Мартін Шульц.

  Невтішні прогнози британського прем'єра підтверджують новини з Японії. Тамтешнє міністерство економіки повідомило про початок рецесії. ВВП країни в третьому кварталі зменшився більш ніж на півтора відсотки – це чимало в масштабах країни. Інформація про це ще більше обвалила ціни на світовому ринку нафти.

  Міністр економіки Японії Акіра Амарі прокоментував ситуацію так: "Ми думаємо про те, щоби підвищити податки, але спочатку хочемо впевнитися, що це не зашкодить розвитку економіки. Найважливіше – не скотитися знову до дефляції".

  Попередній матеріал
  Путін звинуватив Захід у розв‘язуванні нової холодної війни
  Наступний матеріал
  Чехія підтримує розширення санкцій проти Росії - глава МЗС