Фото прес-служби Президента Росії

Путін звинуватив Захід у розв‘язуванні нової холодної війни

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що США та Європа розв‘язують нову холодну війну.


  "Після 2001 було дві хвилі розширення НАТО. Це істотно змінює геополітичний простір. Крім цього кількість баз зростає. Хіба російські бази розкидані по всьому світу? Ні, це ж бази НАТО, американські бази розкидані по всьому світу, в тому числі і поблизу від наших кордонів, і їх кількість збільшується", - сказав Путін у інтерв‘ю німецькому каналу ARD, яке сьогодні опублікували на сайті Кремля.

  Він також заявив, що реакція світу на анексію Росією Криму є неадекватною.

  "Коли ми чуємо претензії з приводу того, що Росія порушила міжнародне право, то нічого, крім подиву, у мене це не викликає", - заявив Путін.

  Президент Росії нагадав про прецедент з визнанням незалежності Косова, коли визначальним при прийнятті заходом цього рішення стало самовизначення жителів краю.

  При цьому Путін заявив, що Москва ніколи не приховувала ролі російської армії в процесі приєднання Криму: "Наші Збройні Сили, прямо скажемо, блокували збройні сили України, розквартировані в Криму, але не для того, щоб когось змусити йти голосувати, це неможливо зробити, а для того, щоб не допустити кровопролиття, щоб дати можливість людям висловити своє власне ставлення до того, як вони хочуть визначити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей".

  Нагадаємо, насправді тривалий період Москва активно заперечувала, що озброєні "зелені чоловічки" у Криму – не російські військові.
  Попередній матеріал
  Протягом вихідних російські терористи вбили ще одного донеччанина
  Наступний матеріал
  Ебола, ісламісти і Путін спричинять нову світову економічну кризу - Кемерон