Фото savagehenrymagazine.com

Джордж Буш-молодший відкриває виставку своїх картин, серед яких портрет Путіна

  Колишній президент США Джордж Буш-молодший відкриває персональну виставку картин, серед яких 24 портрета світових лідерів.

  Виставка відкривається сьогодні у техаському місті Даллас у президентській бібліотеці , що носить ім‘я Буша.

  Серед експонатів виставки, зокрема, портрети президента РФ Володимира Путіна, британського екс-прем'єра Тоні Блера і Далай-лами, передає "Радио Свобода".

  BkYlFyACYAAZMsY

  Фото: @NickBryantNY / Twitter

   

  Джордж Буш зазначив, що зображував тільки тих політиків, з якими йому доводилося співпрацювати як главі держави. Ніхто з тих, кого він намалював, ще не бачили свої портрети.

  Згідно прес-релізу бібліотеки, ці портрети відображають відносини, які у Джорджа Буша склалися з лідерами інших країн за вісім років, проведених ним на посту президента США.

  На виставці також будуть представлені фотографії і особисті нотатки, що розповідають про відносини 43-го президента США з іншими світовими лідерами.

  Відомо , що Буш-молодший займається живописом з 2009 року, коли він пішов із поста президента. Інтерес до малювання у нього, за його словами, прокинувся після прочитання книги колишнього прем'єр-міністра Великобританії Уїнстона Черчилля "Живопис як проведення часу".

  Попередній матеріал
  Підрозділи оперативного командування "Північ" продовжують бойові навчання
  Наступний матеріал
  Нємцов: Путін забрав собі Крим, але віддав Росію Китаю
  Теги:
  Loading...