Нацрозвідка США??? 5.ua

Директор нацрозвідки США звинуватив Росію у втручанні у вибори в "десятках" країн

  У США тривають дебати щодо можливого російського втручання у президентські вибори. Керівники розвідувальних агентств кажуть про наявні докази впливу Москви не лише у США

  Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер заявив, що Росія робила спроби вплинути на вибори щонайменше у "кількох десятках" країн. Під час слухань у комітеті з розвідки Сенату він зазначив, що РФ виступає як зухвалий гравець кіберпростору по всьому світу. Про це повідомляє видання DW.

  Він розповів, що його відомство отримало дані про організовані Москвою хакерські атаки під час президентської кампанії США у 2016 році на основі слів інформаторів, аналізу технічних даних та доступної широкому загалу інформації. Клеппер пояснив, що розкрити більшість деталей звіту не може через потребу у захисті джерел та методів розвідки. Він додав, що росіяни вирішили, що з Трампом "буде простіше домовлятися", аніж з демократами, оскільки він бізнесмен.

  Керівник Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джон Бреннан у виступі на слуханнях розповів, що попередив російського колегу, що Москва "грається з вогнем". Йому відповіли, що це передадуть Путіну, проте заперечили втручання з боку РФ.

  Попередній матеріал
  ЄС виділить Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності – віце-президент ЄК
  Наступний матеріал
  НБУ визнав ще один банк неплатоспроможним
  Теги:
  Loading...
  Росія у інформаційній війні проти Швеції поширювала фейкові новини – шведські експерти

  Росія у інформаційній війні проти Швеції поширювала фейкові новини – шведські експерти