НБУ НБУ

НБУ визнав ще один банк неплатоспроможним

  Правління Національного банку України прийняло рішення про визнання ПАТ "Платинум Банк" неплатоспроможним

  Про це повідомляє прес-служба НБУ

  "За результатами діагностичного обстеження ПАТ "Платинум Банк", проведеного у першій половині 2016 року, у червні 2016 року затверджено необхідний обсяг докапіталізації. Відповідно до діагностичного обстеження усі банки другої двадцятки за розміром активів, які потребували докапіталізації, повинні були забезпечити позитивне значення регулятивного капіталу станом на 1 січня 2017 року", – йдеться в повідомленні. 

  ПАТ "Платинум Банк" подало до Національного банку план реструктуризації, який передбачав виконання низки заходів із метою докапіталізації банку. Протягом 2016 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходи для виконання вимог з докапіталізації. Зокрема, шляхом погашення кредитів позичальників – пов'язаних осіб, надання безповоротної фінансової допомоги від акціонера, збільшення обсягу забезпечення за кредитами. 

  Однак, станом на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. Ураховуючи вищенаведене, правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних.

  Національний банк наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ "Платинум Банк" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом.

  Попередній матеріал
  Директор нацрозвідки США звинуватив Росію у втручанні у вибори в "десятках" країн
  Наступний матеріал
  Ворог перекидає сили під Брянку та Первомайськ - Тимчук
  Теги:
  Loading...

  Суд підтвердив правомірність постанови НБУ про визнання банку "Фінансова ініціатива" неплатоспроможним

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк