vestnik.in.ua

ЄС виділить Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності – віце-президент ЄК

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з віце-президентом Європейської Комісії з питань енергетичного співтовариства Марошем Шевчовічем

  Під час розмови йшлося про практичні питання співробітництва України та Європейського Союзу в енергетичній сфері, зокрема щодо забезпечення українських та європейських споживачів природним газом, повідомляє прес-служба уряду.

  "Обговорюючи питання транзиту природного газу територією України, Володимир Гройсман наголосив, що українська сторона є надійним транзитером вуглеводнів до країн-членів ЄС", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що Марош Шевчовіч запевнив, що ЄС підтримує зусилля уряду стосовно реформування енергетичного сектору України. Віце-президент Єврокомісії поінформував також про готовність ЄС виділити Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності, зазначивши необхідність ухвалення українським парламентом законів  про Фонд енергоефективності, про ринок електроенергії, про регулятора в сферах енергетики та комунальних послуг.

  Попередній матеріал
  Росія у інформаційній війні проти Швеції поширювала фейкові новини – шведські експерти
  Наступний матеріал
  Директор нацрозвідки США звинуватив Росію у втручанні у вибори в "десятках" країн
  Теги:
  Loading...
  Стосунки України з ЄС не охололи, а подорослішали – заступник голови МЗС

  Стосунки України з ЄС не охололи, а подорослішали – заступник голови МЗС

  В АП оцінили рішення ЄС щодо газогону OPAL

  В АП оцінили рішення ЄС щодо газогону OPAL