Дводенний страйк оголосили іспанські вчителі

  Дводенний страйк оголосили іспанські вчителі. сьогодні та завтра вони виступатимуть проти планів уряду збільшити робочі години із 18-ти до двадцяти на тиждень.
  Посилити навантаження хочуть педагогам, які  працюють на постійній основі. Але тоді роботу втратять запрошені вчителі, що працювали у додаткові години. За даними профспілок, це від чотирьох до 15-ти тисяч осіб. Іспанія - має найвищий рівень безробіття у Євросоюзі - понад 20 відсотків, це майже чотири мільйони мешканців. Реформи у галузі освіті влада проводить у рамках економії держбюджету.

  Кармен Ґуайта, віце-президент профспілки вчителів Іспанії: "Лише за рік зарплатня учителів в Іспанії - зменшилася, пенсії - урізали або заморозили. Державний та регіональний бюджет на освіту зменшили на два мільярди євро".

  Кармен Перес-Льйоса, віце-міністр з питань освіти: "Немає жодних урізань. Єдине, про що ми просимо вчителів - працювати двадцять годин замість вісімнадцяти, як раніше. І тоді у багатьох школах не доведеться наймати так багато тимчасових викладачів, як торік. Але жодних урізань зарплатні це не потребує".

  Попередній матеріал
  Потужні повені у Китаї
  Наступний матеріал
  Румунські прикордонники затримали всі вантажівки з нідерландськими тюльпанами
  Теги: