Другий тур парламентських виборів стуртував у Єгипті

  Другий тур парламентських виборів стуртував у Єгипті. Депутатів нижньої палати - обирають мешканці сільських районів з дельти Нілу.
  Аналітики переконують: під час цього етапу - свої позиції посилять ісламісти. Їх - селяни підтримують найбільше. Утім, інтрига полягає у тому, яку саме з про-мусульманських політсил оберуть. Брати-мусульмани - лідери першого етапу позиціонують себе як помірні ісламісти. Салафіти, які у першому турі посіли друге місце дотримуються більш радикальних і жорстких поглядів. Нагадаю, багатоетапні вибори до єгипетського парламенту почалися наприкінці листопада. Попереду ще одне голосування за склад нижньої палати, потому обиратимуть верхню.  Повністю новий склад парламенту - буде відомий - лише наприкінці березня.

  Гуда Аль-шемі, місцевий мешканець: "Хотілося б, щоби усі порушення, які зафіксували під час першого етапу виборів - не повторилися у другому. Ми усі сподіваємося, що вибори проведуть чесно і прозоро, і нам вдасться обрати до парламенту освічених і компетентних людей. Адже революція, яку організувала єгипетська молодь - допомогла повалити корупційний режим. За Мубарака кандидатів до парламенту - фактично просто призначали, і зовсім не цікавилися нашою думкою".
  Попередній матеріал
  Бельгійці шоковані стріляниною у місті Льєж
  Наступний матеріал
  Рекордну суму вторгували на аукціоні у Нью-Йорку за установчі документи компанії "Еппл"
  Теги: