Рекордну суму вторгували на аукціоні у Нью-Йорку за установчі документи компанії "Еппл"

  Рекордну суму вторгували на аукціоні у Нью-Йорку за установчі документи компанії "Еппл". За договір про створення корпорації - заплатили понад 1,5 мільйони доларів.
  Організатори переконують: планували заробити - удесятеро менше. Покупцем став - Едуардо Сіс-нерос, президент компанії Сіс-нерос Корпорейшен. Його організація займається нерухомістю, комунікаціями, та виробництвом телепрограм. Він обійшов на торгах ще п`ятьох потенційних покупців. Документи про створення Еппла - підписали 1 квітня 1976 року три застовники - Стів Джобс, Стів Возняк та Рональд Вейн. Цю дату уважають офіційним днем народження компанії.

  Річард Остін, начальник відділу рукописів аукціонного дому "SOTHEBY'S": "Не думаю, що хтось з нас всерйоз розраховував отримати за установчий договір "Еппл" суму, більшу за мільйон доларів. Але результат торгів доводить, що люди вважають угоду вкрай важливим документом. Він вже став частиною історії розвитку суспільства та його технологій. Тож і бажаючих придбати договір було чимало. Зрештою торгуватися продовжували лише двоє потенційних покупців, і це була справді драматична боротьба. А її результат перевершив усі наші сподівання".
  Попередній матеріал
  Другий тур парламентських виборів стуртував у Єгипті
  Наступний матеріал
  Кравчук ніколи не жалкував про розвал СРСР [відео]
  Теги: