Донька Ліни Костенко видала книгу про Чорнобиль

  У Італії видали книжку про Чорнобиль. Упорядниця - дочка письменниці Ліни Костенко, лауреат Шевченківської премії - Оксана Пахльовська.

  Назва видання - "Зоря на ім`я Полин: пам`ятаючи Чорнобиль". До нього увійшли праці італійських та українських дослідників Чорнобильської катастрофи, малюнки дітей-очевидців трагедії, а також перекладені італійською мовою вірші Ліни Костенко та її кіносценарій "Чорнобиль: Тризна". Книгу, видану на італійські кошти, незабаром презентують у Римі. Розрахована вона на широкого читача, передусім учнів італійських шкіл. 

  Оксана Пахльовська, автор-упорядник книги про Чорнобиль, дочка Ліни Костенко: "Це по своєму вікно у те, що є для Італії Чорнобильська тема, тобто ця книжка це віконце у можливість розуміння України як частини європейського болю, європейської розгубленості".

  Ліна Костенко, письменниця:   "Я понці зі їхньою Фукусімою через місцяць вибачилися, що вони дещо приховали від народу, що сталося з атомною станцією, з Фукусімою. У нас 25 років.. на 25-му році я читаю статті, що ми й досі не знаєм правду про Чронобиль. Ті самі балачки, що й були 25 років тому".

  Попередній матеріал
  У столиці на День Перемоги параду не буде
  Наступний матеріал
  Нова хвиля антиурядових протестів у Сирії
  Теги:
  Loading...