Додаткових заходів жорсткої економії вимагають від Греції міжнародні кредитори

  Додаткових заходів жорсткої економії вимагають від Греції міжнародні кредитори. Представник МВФ закликав Афіни ще більше скоротити витрати у державному секторі, а також поліпшити роботу податкових служб. Зокрема - посилити боротьбу з ухилянням від сплати податків.

  Додатковий антикризовий пакет обговорять у телеконференції - близько сьомої години вечора. Діалог відбудеться між міністром фінансів Греції і так званою "трійкою" - представниками ЄС, МВФ та Європейського центробанку. Після конференції заплановане екстрене засідання грецького уряду. До середини жовтня Афіни сподіваються отримати від кредиторів черговий транш позики - вісім мільярдів євро. Інакше у скарбниці забракне грошей, щоби розплатитися із поточними боргами.

  Боб Траа, представник МВФ: "Гадаю, Греція заслуговує на кредит за свої досягнення у запланованій програмі, і ми не повинні недооцінювати, наскільки вона складна". 

  Єванґелос Венізелос, міністр фінансів Греції: "Ми знаємо, цей кредит - життєво необхідний. І це - не подарунок, ніхто не робить нам дарунків - це позика - і від держав, і від фінансових інституцій. Греція дуже добре розуміє свої зобов’язання перед громадянами країн Єврозони".

  Попередній матеріал
  Прес-реліз: «Україна Incognita» - реальне продовження у віртуальному світі
  Наступний матеріал
  Не допустити знищення мережі кіосків з пресою вимагають столичні підприємці
  Теги: