До 12-ти зросла кількість жертв аварії лайнера "Коста Конкордія"

  Напередодні рятувальники знайшли тіло жінки.
  Двадцятеро пасажирів досі вважають зниклими безвісти. Пошуково-рятувальна операція триває, попри невеликі шанси знайти живих. Представники берегової охорони заявили: операція триватиме, допоки фахівці не оглянуть увесь лайнер. По завершенню оперіції із пошуку людей, водолази почнуть готуватися  до відкачування палива Коста Конкордії. Його на борту лайнера - близько двох з половиною тисяч тонн. Фахівці попереджають, що якщо нафтопродукти потраплять у море, це спричинить масштабну екологічну катастрофу. Аварія круїзного лайнера "Коста Конкордія" сталася 13 січня. Корабель з понад чотирма тисячами людей на борту - потрапив на риф і частково затонув.

  Франко Габріеллі, голова італійської агенції з цивільної безпеки:  "Без сумніву, ми усе ще сподіваємося знайти тих, хто вижив у аварії. Звісно, це маловірогідно, беручи до уваги нинішні умови всередині корабля. Але попри усе - там ще можуть залишатися живі люди, і ми зробимо усе можливе, щоби їх врятувати. На темпи та результати пошуків - значно впливають погодні умови, тож натепер ми не можемо назвати жодних точних термінів завершення операції"
  .
  Ренато Скіфані, голова Сенату Італії: "Хочу подякувати усім людям, задіяним у роботах на лайнері Коста Конкордія, а також -  мешканцям острова, що полишили роботу і повсякденні обов"язки, щоби допомогти подолати наслідки катастрофи. Ваші дії вкотре доводять світові, що італійці - здатні гідно пережити скрутні часи".

  Попередній матеріал
  На мосту Патона утворили традиційний живий ланцюг [відео]
  Наступний матеріал
  В Україні відзначають Новий рік за Східним календарем
  Теги: