Хакер
Хакер radiosvoboda.org

Держдеп США обіцяє $1 млн за інформацію про двох українських хакерів

  Читайте по-русски
  Секретна служба США в січні 2020-го висунула обвинувачення проти Радченка та Єременка за 16-ма пунктами

  Держдеп США оголосив про винагороду до $1 млн за відомості, які допоможуть арештувати громадян України Артема Радченка та Олександра Єременка за участь у міжнародній кіберзлочинності. Відповідну заяву в середу, 22 липня, зробив держсекретар США Майкл Помпео.

  В Державному департаменті зазначають, що Секретна служба США в січні 2020-го провела розслідування і висунула обвинувачення проти Радченка та Єременка за 16-ма пунктами. Зокрема, у шахрайстві за змовою, що стосувалося цінних паперів, електронних транзакцій, а також у комп'ютерному шахрайстві.

  "Радченко та Єременко зламали електронну систему збору, аналізу та пошуку даних Комісії з цінних паперів та бірж, викравши тисячі конфіденційних файлів, які потім незаконно продали задля отримання прибутку", – йдеться в документі.

  "Кіберзлочинці не дотримуються і не поважають верховенства права будь-якої країни. Оскільки їхні кримінальні можливості поширюються світом, ми вітаємо співпрацю та координацію всіх урядів для притягнення цих злочинців до відповідальності та захисту невинних громадян", – зазначається в заяві.

  Також повідомляється, що Комісія з цінних паперів та бірж подала цивільну скаргу проти Єременка та інших фізичних і юридичних осіб.

  Попередній матеріал
  Терористу, який тримав у заручниках пасажирів автобуса в Луцьку, можуть дати пожиттєве – Геращенко
  Наступний матеріал
  В Україну прийшов антициклон Albreht – яку погоду принесе
  Loading...