Далай-Лама йде з політики

  Далай-Лама йде з політики. Про свій намір передати повноваження голови тибетського уряду у вигнанні - духовний лідер заявив сьогодні, у день 52-ої річниці з моменту першого повстання тибетців проти Китаю.

  Рішення духовного лідера має ще погодити парламент. Очікується, що нового голову - оберуть вже наступного тижня. Китай здивований такою новиною і вже зараз наголошує, що жоден наступник не матиме впливу у Тибеті. Далай-лама залишив батьківщину у березні 1959 року після придушення антикитайського повстання. З того часу він живе в Індії. Китайська влада звинувачує його у прагненні добитися відділення Тибету від КНР. 

  Далай-Лама, духовний лідер тибетців: "Ще з 1996-го року я постійно підкреслював - тибетцям потрібен лідер, якого вони вільно самі оберуть. Такій людині я був готовий передати повноваження вже давно. Настав час для такого моменту. Під час парламентської сесії, яка розпочнеться чотирнадцятого березня, я офіційно оголошу про своє рішення і попрошу організувати процес передачі влади вільно обраному лідеру".

  Попередній матеріал
  Військовослужбовці НАТО вбили брата президента Афганістану
  Наступний матеріал
  В Одесі відкрили виставку "Шевченківський Петербург" [відео]
  Теги: