США
США 5 канал

COVID-19: Вашингтон посилює заходи карантину до 24 квітня та готує великі виплати для американців

Читайте по-русски
Закривають весь бізнес і справи, які не є життєво важливими для міста

$2 трлн виділить США для боротьби з економічною кризою через коронавірус. Закон ухвалив Сенат Сполучених Штатів. Нині США на третьому місці за кількістю хворих на COVID-19. Там майже 70 тис. інфікованих у 50 штатах. Про ситуацію у США розказав кореспондент "Голос Америки" Остап Яриш.

У США посилюють заходи карантину. У Вашингтоні надсилають повідомлення, що до 24 квітня закривають весь бізнес і справи, які не є життєво важливими для міста. Журналісти можуть працювати.

Не лише поширення хвороби вплинуло на це. Також відзначається збільшення кількості безробітних. Влада намагається реагувати – допомагати фінансово.

Людям, які постраждали від економічних наслідків, пропонують виділити безпрецедентну суму. Американський платник отримає чек на $1,2 тис. А сім'я – $2,4 тис. За кожну дитину по $500.

З цієї суми також планують підтримувати бізнес, лікарні та безробітних. Експерти кажуть, що це може покращити ситуацію, але не врятує економіку.

"Я гордий сказати, що жоден сенатор не проголосував проти виділення $2 трлн. Це потрібно для того, щоби допомогти американцям та зберегти малий та середній бізнес. Зокрема, надати допомогу і лікарям, які намагаються побороти пандемію. Цей крок, здається, був найбільш патріотичним за останній час. Адже ми зробили те, чого країна справді дуже сильно потребує", – заявив Мітчелл Макконнелл, сенатор США.

Нагадаємо, до вихідних буде повністю закрито державний кордон України та припинено всі пасажирські перевезення. Про таке заявив президент України Володимир Зеленський.

 

Попередній матеріал
"За цим усім стоїть затирання української ідентичності" – Федина про "платформу примирення" від Зеленського
Наступний матеріал
Ворожі атаки та психологічний тиск: Кримське і Оріхове під ворожим прицілом – репортаж
Loading...

Працювати треба з органами місцевого самоврядування – Безсмертний пояснив, як владі боротися з коронавірусом

З 250 тис. тестів з Китаю Житомир отримав лише 50 одиниць – міський голова

На Тернопільщині дев'ятеро медпрацівників заразилися коронавірусом (оновлено)

На Буковині від COVID-19 одужали двоє дорослих та дитина – подробиці

Україна відправить у Росію спецпотяг для евакуації 800 громадян (оновлено)

Поліцейський на Прикарпатті заразився COVID-19: перевіряють 20 його колег