Вакцина
Вакцина www.likar.info

COVID-19 у світі: Португалія вакцинуватиме своїх громадян безкоштовно – коли розпочне

  Читайте по-русски
  Щеплення планують організувати в кілька етапів протягом року

  У Португалії вакцинація від COVID-19 розпочнеться вже наступного місяця та відбуватиметься безкоштовно. Про це заявила міністерка охорони здоров'я країни Марта Темідо, передає "УНІАН".

  Щеплення громадян у Португалії планують організувати в кілька етапів протягом року – це пов'язано із тим, що вакцини у країну надходитимуть поступово.

  Спочатку збираються вакцинувати майже 10% населення – це розпочнуть робити вже з наступного місяця. Цей етап сподіваються закінчити до лютого, але у випадку затримок продовжать до квітня.

  Першими у черзі на щеплення у країні будуть люди старші 50 років із патологіями, які можуть ускладнити перенесення коронавірусу. Також першими збираються вакцинувати медиків у "червоній" зоні, мешканців будинків для літніх людей, пацієнтів відділень інтенсивної терапії та військових.

  Після цього в Португалії вакцинуватимуть осіб, які старші 65 років. Очікується, що на цьому етапі вакцинують ще 2,7 млн людей. Всім іншим щеплення робитимуть на третьому етапі.

  Зазначається, що португальська влада збирається закупити 22 млн доз COVID-вакцин на $200 млн. Країною вже укладені попередні угоди із Pfizer-BioNTech, Moderna, Johnson & Johnson, CureVac, Sanofi та GSK.

  Див. також: Яка кількість українців готова зробити щеплення від COVID-19 і скільки не готові навіть безкоштовно – опитування

  Попередній матеріал
  "Очевидно, була воля Зеленського": Шабунін заявив, що президент особисто дав санкцію на саботування справи проти Татарова
  Наступний матеріал
  Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України військовослужбовцю батальйону "Айдар" – подробиці
  Loading...