Бути чи не бути Палестинській державі сьогодні вирішуватимуть світові лідери

  Бути чи не бути Палестинській державі – сьогодні вирішуватимуть світові лідери у Нью-Йорку. Вже за декілька годин на засіданні Генеральної Асамблеї ООН Махмуд Аббас вимагатиме від світу визнати незалежність Палестини.

  Лідер автономії виголосить промову, в якій проситиме палестинського членства в Організації Об`єднаних Націй як незалежної держави. Після виступу Аббаса слово візьме ізраїльський прем`єр Беньямін Нетаньяху. Розгляд заявки Палестинської автономії може затягнутися на декілька місяців. Її державницькі прагнення підтримує Росія. Однак очікується, що Сполучені Штати скористаються правом вето і тим самим підтримають опонента Палестини і свого союзника на Близькому Сході - Ізраїль.

  Данні Данон, віце-спікер Кнессета: "Ми стривожені. По-перше, держава чого, держава ненависті? Палестинська влада і Хамас пов`язані, то хто ж представлятиме палестинську державу? Це буде Хамас? Чи нинішня влада? Ми не можемо заплющити очі на події у Газі і тому маємо виступити проти визнання держави, якщо це держава ненависті".  

  Карам Міждал, мешканець Гази: "У таборах для біженців ми живемо у дуже важких умовах, нам потрібна хоча б видимість надії для проголошення держави. З Божої волі, у нас буде держава".

  Попередній матеріал
  Греція продовжила протест проти чергової хвилі бюджетних скорочень
  Наступний матеріал
  Президент Ємену повернувся на батьківщину
  Теги: