Президент Ємену повернувся на батьківщину

  Президент Ємену повернувся на батьківщину після тримісячної відсутності. Алі Абдула Салех лікувався у Саудівській Аравії із червня, відколи відбувся замах на його життя. За цей час у Ємені загострилися масові протести противників президента і провладних сил.

  Одразу після повернення глава держави закликав опозицію до перемир’я і продовження діалогу. Цю заяву президента озвучило міністерство оборони. Сам Салех публічно поки що не виступав. Масові заворушення в Ємені не вщухають із січня. Після революцій у Тунісі та Єгипті населення Ємену вимагало відставки Салеха. Він править державою понад тридцять років. За час заворушень у Ємені загинули близько чотирьохсот п’ятдесяти осіб. З них сто стали жертвами збройних протистоянь за останні п’ять днів.
   
  Житель Ємену: "Усі революціонери щасливі, що він повернувся - нарешті Салех зможе постати перед судом. Весь народ хоче цього. Справедливість повинна запанувати".

  Житель Ємену: "Повернення Алі Абдули Салеха нас не турбує, бо наша революція все одно буде успішною і переможною. Ми повстали проти президента, коли він був на піку своєї влади. І виримо, що його повернення - це добрий знак. Його треба судити за все, що він заподіяв єменському народу". 

  Попередній матеріал
  Бути чи не бути Палестинській державі сьогодні вирішуватимуть світові лідери
  Наступний матеріал
  Помер відомий політолог Володимир Полохало
  Теги: