Буш підтримав Маккейна

  Президент США Джордж Буш офіційно підтримав сенатора Джона Маккейна, відучора єдиного кандидата у президенти від республіканської партії.
  Глава Білого дому впевнений у його перемозі та заявляє, що візьме участь у передвиборному мітингу Маккейна і навіть допоможе зібрати гроші для кампанії. Буш переконаний - його власний не вельми високий рейтинг аж ніяк не зашкодить новому кандидату у президенти. Буш та Маккейн давно товаришують та називають один одного не інше як "друг". Вісім років тому Маккейн програв Бушу суперництво за висунення кандидатом в президенти від республіканців.

  Джордж Буш, президент США: "Маккейн – це хоробрий керівник з твердою рукою. І він не відступить перед ворогами, тому що прекрасно розуміє наскільки небезпечний цей світ. Головна місія Маккейна - захистити американський народ. І він це добре усвідомлює".

  Джон Маккейн, сенатор від штату Арізона: "Це велика честь для мене отримати підтримку глави Білого дому, людини, яку я безмежно поважаю. Я отримав шанс і я його використаю".
  Попередній матеріал
  Обирати прем`єра готуються в Іспанії
  Наступний матеріал
  Словник українських матюків видала мовознавець Л.Ставицька (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...