Обирати прем`єра готуються в Іспанії

  Останні приготування перед виборами прем`єра тривають в Іспанії. Главу уряду обиратимуть у неділю. Головні суперники - чинний прем`єр Хосе Сапатеро, лідер соцпартії, та голова опозиційної Народної партії Маріано Рахой.
  За попередніми опитуваннями, Сапатеро має усі шанси вдруге сісти у прем`єрське крісло. Це підтверджують і теледебати, які обидва політики провели напередодні. Чинний прем`єр здобув 53 відсотки голосів, а його супротивник - усього 28-м. Поки кандидати змагаються за рейтинг, ЦВК завершує технічні приготування. У містах встановлюють скриньки для голосування і привозять бюлетені. Аналітики прогнозують рекордну явку виборців.

  Люди: "Віддати голос - це не лише право, яке я здобув - це і мій обов`язок. Багато іноземців, які живуть в Іспанії не матимуть права голосувати, а інші не схочуть. Мені б не хотілося, щоб голосами імігрантів маніпулювали задля політичних інтересів. Це означало б, що ми нечесно здобули громадянство. Наші голоси повинні почути, і політику іміграції в Іспанії треба обговорювати відкрито."
  Попередній матеріал
  Європа потерпає від негоди
  Наступний матеріал
  Буш підтримав Маккейна
  Теги:
  Loading...