Буревій під час фестивалю у Бельгії - 5 загиблих

  Трагічно закінчився музичний фестиваль у Бельгії - п`ятеро загиблих і сім десятків травмованих. Причиною лиха став буревій. Негода обвалила конструкції сцен просто на голови глядачів.

  Замість того, щоби слухати улюблену музику - гості бельгійського фестивалю оговтуються від шоку. Понад десяток з них - потрапили до найближчих шпиталів з серйозними травмами. На те, що фест обернеться трагедією - ніхто не очікував. Негода вдарила зненацька, здійнявся сильний шквалистий вітер. Сценічні металеві конструкції не витримали натиску стихії і обвалилися. Дах однієї зі сцен впав просто на голови людей.

  Брінні Гарднер, очевидиця: "Ми стояли віддалік. Просто танцювали, розважалися. І тут - дах сцени став провалюватися. Люди почали кричати, тікати. За мить на місці, де щойно можна було бачити ліхтарі, металеві підпори, покрівлю - не було вже нічого. Буревій усе завалив".

  Буревій супроводжували злива і град. Сильний вітер перекидав великі телеекрани, рекламні щити та важке музичне обладнання, виривав із корінням дерева і обвалив кілька тентів, у яких продавали харчі. Очевидці кажуть - натерпілися страху. За 10 хвилин буря перетворила місце проведення фестивалю у руїни.

  Шарлотта Девіс, відвідувачка фестивалю: "Ми були у одному з тентів, коли вдарив буревій. Почався сильний дощ з градом. Ми побачили, як одна з палаток завалилася".

  Драйс Хабекс, відвідувач фестивалю: "Місце проведення фестивалю оточене деревами. Ми тікали вздовж них, навколо падали гілки. У трьох чи чотирьох метрах від нас вітер повалив ціле дерево - я бачив, що воно впало просто на людей".

  Гостями фестивалю у цей день були близько шістдесяти п`яти тисяч людей, переважно - молодь. Виступати там цьогоріч мала низка зірок: Емінем, гурти "Фу Файтерс" та "Офспрінг". Концерти мали тривати три дні. Утім, після удару стихії - усе скасували. Бельгійська залізниця вже спорядила до місця події додаткові поїзди, щоби вивезти відвідувачів. 

  Олена Хоменко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  США і ЄС посилили тиск на Сирію з вимогою відставки Асада
  Наступний матеріал
  В Україні вперше провели змішані змагання з більярду
  Теги: