В Україні вперше провели змішані змагання з більярду

  Зламати гендерні та вікові стереотипи вирішила Всеукраїнська федерація більярду. Вони влаштували змагання, де у боротьбі за кубок зійшлися чоловік та жінка, дитина та дорослий. Донині таких експериментів у світі не ставили.

  Шар за шаром одинадцятирічний Ростислав забиває за лічені хвилини. Його суперник - старший на 50 років, до того ж - він перший чемпіон світу з російського більярду. Чи боїться хлопчик такого серйозного суперника?

  Ростислав: "Та так, чуть-чуть".

  Досвідчений гравець запевняє - не піддається, спритностю малого захоплюється:

  Більярдист: "Ну да, будет с него мастер спорта когда-то".

  Рахунок - 7:7. Вирішальний шар - забиває світовий чемпіон:

  Тато Ростислава: "Че, проиграл? Ему еще опыта не хватило, маленький еще".

  За іншим столом - гендерна битва: чоловіки проти жінок. Прекрасна стать святкує перемогу, чоловіки ж кажуть, то їхніх рук справа:

  Сергій Шахов, президент Федерації більярдного спорту України: "Чуть чуть поддавался, совсем немножечко. Ну как можно таким прекрасным девушкам не поддаться - спортсменки, активистки".

  Дівчата ж наполягають - подібні змагання треба зробити постійними. Хоча, історично - більярд вважають чоловічим захопленням, а жінки масово почали грати лише 10 років тому, вони упевнені - розводити їх по різних столах не слід:

  Дівчина, майстер спорту: "У нас есть стимул, такие игры повышают наш уровень. У них совершенно другая логика...".

  Чи увійдуть змішані ігри до більярдного спорту - у Федерації ще не знають. Кажуть, цей експеримент слід добряче проаналізувати. Чоловіки бояться, що поки вони прицілюватимуться до удару - жінки відволікатимуть їх своїм шармом.

  Юлія Фінгарет, Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Буревій під час фестивалю у Бельгії - 5 загиблих
  Наступний матеріал
  Ізраїль і Палестина обмінялись новими ракетними ударами
  Теги: