США і ЄС посилили тиск на Сирію з вимогою відставки Асада

  Влада Сирії заявила про завершення збройної боротьби з екстремістськими угрупованнями. Із Хами та Латакії - виведені усі війська. Про це повідомив президент країни, Башар Асад.
  Водночас, опозиційні активісти стверджують: на вулицях міст досі лунають постріли. Світова спільнота посилює тиск на Сирію. Сполучені Штати і Євросоюз вимагають негайної відставки президента Асада. Відсьогодні Вашингтон запроваджує нові санкції проти Сирії. США заморозили усі сирійські рахунки та заборонили імпорт нафтопродуктів сирійського походження. Будь-які ділові операції із Дамаском у США - відтепер також поза законом.

  Гілларі Клінтон, держсекретар США: "Протягом місяців світ спостерігав, як режим Асада зневажає власний народ. Сирійці на мирних демонстраціях вимагали дотримання в країні прав людини. Режим відповів порожніми обіцянками і насильством. Президент Обама закликав Асада піти з посади та запровадив суворіші санкції щодо сирійського уряду. Демократичний процес у державі вже почався, і Асад має звільнити йому шлях".

  Попередній матеріал
  Таліби атакували представництва ООН і Британської ради в Афганістані
  Наступний матеріал
  Буревій під час фестивалю у Бельгії - 5 загиблих
  Теги: