Британський суд відпустив Асанджа під заставу

  Засновника сайту "Вікілікс" відпустив під заставу британський суд. Про це повідомляє агенція Ройтерз. Джуліан Асандж буде на свободі до наступного судового засідання, запланованого на 11-те січня.

  Він, нагадаємо, добровільно здався поліції в Лондоні 7-го грудня. Під варту його взяли за звинувачення у злочині сексуального характеру. Асандж чекає на рішення щодо видачі його Швеції, де і висунули обвинувачення. Сьогодні ж засновник сайту виступив з письмовою заявою, в якій закликав прихильників "захищати роботу свою і своїх людей" від тиску, що обмежує публікацію нових документів на сайті "Вікілікс". Платіжні системи Віза, Мастеркард, та Пей пал він назвав інструментами зовнішньої політики США. Тому Велика Британія готувалася до нової хакерської атаки на ці платіжні системи, а також на сайти з податковою звітністю.

  Останні матеріали "Вікілікс" - чверть мільйона секретних депеш американських посольств Держдепу і навпаки - мали ефект інформаційної бомби. Не виключено, що на звинуваченнях у сексуальних злочинах, неприємності Асанджа не закінчаться. Вашингтон може закинути йому шпигунство.  

  Попередній матеріал
  У Греції черговий страйк транспортників
  Наступний матеріал
  Берлусконі отримав від протестувальників червону картку [репортаж, відео]
  Теги: