Британський прем`єр закликав до радикальних соціальних реформ

  Реанімувати суспільство закликав британський прем`єр-міністр Девід Кемерон. У промові щодо недавніх погромів у англійських містах він заявив: необхідно повністю змінити державну політику у багатьох галузях.
  Зокрема - реформувати освіту і почати активну боротьбу з бандитизмом. Особливо важливо - переглянути принципи виплати соціальної допомоги. Адже багато людей звикли лише брати у держави, не даючи нічого взамін, вважає прем`єр. Кемерон склав цілий список причин, які, на його думку, призвели до погромів. Серед них - неповні сім`ї, недостатня освіта і відсутність необхідного контролю за життям етнічних громад. Нагадаємо, заворушення почалися у Лондоні 6 серпня і перекинулися на інші англійські міста. У результаті - загинули п`ять людей, а країна зазнала мільйонних збитків.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Ми знаємо, що саме пішло не так у нашій країні. Тепер головне питання - чи вистачить у нас мужності усе виправити, постати проти морального колапсу, який уразив суспільство. Насамперед - необхідна повномасштабна війна з бандитизмом. Це не просте завдання, але воно має стати для влади приорітетним. Більше не можна закривати очі на проблему: вона визрівала десятиліттями і зараз ми пожинаємо її плоди".  

  Попередній матеріал
  Телешун:Влада хотіла скористатися один одним у боротьбі проти один одного
  Наступний матеріал
  Сирійські війська продовжують обстріл міста Латакія
  Теги: