Телешун:Влада хотіла скористатися один одним у боротьбі проти один одного

  На сьогоднішній день Президенту В.Януковичу, і екс-прем’єру Ю.Тимошенко, і екс-Президенту В.Ющенко було вигідно використати газові домовленості, як засіб поставити крапку у політичній кар’єрі.

  «Це були не тільки політичні домовленості між Росією, або газові домовленості між господарюючими суб’єктами, а це була жорстка боротьба за бізнес схеми в цьому ключовому питанні. Не є секрет, що у нас всі Президентами ставали ті хто контролював «газовий кран». Виходячи з цього і в оточені Ю.Тимошенко як екс-премєра, і в оточені екс-Президента В.Ющенка і в оточені сьогодні Ю.Бойка викликали діючої влади ключові представники які відповідали за газові схеми і є основними локомотивами боротьби», заявив Сергій Телешун професор, доктор політичних наук в ефірі «5 каналу».

   

  Якщо ці теми піднімати, то потрібно буде розкрити газові домовленості-це перше, по-друге, хто був лобістом.

   

  «Немає про господарюючих об’єктів, зокрема не тільки росукренерго,які дуже багато ведуть розмови, а про суб’єкти боргових зобов’язань попередньої влади Ю.Тимошенко і інші, Ю.Єханурова, Л.Кучма. Ці теми до кінця не піднімаються. Бо в допитах основних суб’єктів і В.Ющенка немає основних відповідей, які є інтереси приватні, що призвели до цієї справи. Наступне, зовнішньополітична складова, і внутрішньополітичні» – додав С.Телешун.

  Попередній матеріал
  Перпелиця:Україна не має брати приклад із Білорусії
  Наступний матеріал
  Британський прем`єр закликав до радикальних соціальних реформ
  Теги: