Сирійські війська продовжують обстріл міста Латакія

  Сирійські війська не припиняють обстріли портового міста Латакія. За даними ООН, артилерійський вогонь минулої ночі вели поблизу табору палестинских біженців, четверо з них загинули.
  Щонайменше половина мешканців десятитисячного табору були вимушені утікати. Загалом, за три дні атаки сирійських військ у місті загинули понад три десятки людей. Кораблі сирійського флоту почали обстрілювати Латакію після того, як там пройшла масова антиурядова демонстрація. Влада країни запевняє: військові борються з бандами терористів, які, нібито, діють у місті. Світова спільнота гостро критикує дії сирійського уряду. З вимогою негайно припинити насильство виступила Туреччина. Саме туди тікає найбільше біженців з охопленої заворушеннями Сирії.

  Ахмет Давутогду, міністр закордонних справ Туреччини: "Останні події у Латакії та інших сирійських містах - не можна виправдати. Те, що там відбувається, не можна розглядати, як внутрішню справу країни. Сьогодні ми хочемо вкотре закликати сирійський режим - негайно і без жодних умов припинити військові операції проти мирних мешканців. Якщо до нас не дослухаються - більше ми не робитимемо жодних заяв, а вживемо відповідних заходів".

  Попередній матеріал
  Британський прем`єр закликав до радикальних соціальних реформ
  Наступний матеріал
  У США затримали підозрюваного у нападі на австралійську школярку
  Теги: