Британська поліція не виключає причетність "третьої сторони" до смерті Березовського

  Із зашморгом на шиї виявили тіло Бориса Березовського. Про це під час дізнання у справі заявив поліціянт, який оглядав померлого - передає російська служба Бі-Бі-Сі. Частина шнура з такого ж матеріалу була прив`язана до душової штанги у ванній кімнаті, де і знайшли тіло - повідомив свідок. Крім того, британська поліція не виключає ймовірність причетності "третьої сторони" до смерті Березовського. Підтвердили: причина смерті не суперечить версії про повішення.

  Дізнання у справі про смерть Березовського - це окрема від поліцейського розслідування судова процедура. Зазвичай, під час нього надається дозвіл на поховання або на повторний розтин у разі, якщо причини смерті достеменно незрозумілі. Наразі ця процедура у справі Березовського призупинена. 

  Нагадаємо, опального російського олігарха знайшли мертвим у суботу в будинку у передмісті Лондона, де він мешкав. Напередодні британська поліція констатувала, що він повісився. Водночас, британські полісмени не розуміють, як йому це вдалося, адже шнур, від удушення якого ймовірно помер політик, був знайдений поруч із тілом.

  Попередній матеріал
  Під час негоди у Києві близько 100 джипів із волонтерами витягали загрузлі авто [відео]
  Наступний матеріал
  Український мандрівник пішки пройшов до Архангельська і назад [відео]
  Теги:
  Loading...