Український мандрівник пішки пройшов до Архангельська і назад [відео]

  Майже сім тисяч кілометрів пішки подолав український мандрівник, університетський викладач філософії Сергій Гордієнко. Подорож тривала один рік і два місяці. З міста Сєдова, що на Азовському узбережжі, чоловік дістався до Білого моря, переплив його на саморобному човні, дійшов до Архангельська і повернувся назад.

  Спорядження - вагою до 50 кілограмів - перевозив на візку власної конструкції. Під час подорожі Сергій Гордієнко прочитав 140 лекцій із техніки виживання у школах та вишах України та Росії. Похід присвятив 100-річчю першої російської експедиції на Північний полюс. Мандрівник уже обійшов пішки Центральну Азію та Південну Америку, загалом - понад 100 тисяч кілометрів.

  Сергій Гордієнко, мандрівник: "В 14-м году я собираюсь стартовать из Седово и дойти до Северного полюса. Это будет первый трансконтинетальный переход к Северному полюсу. Я изучал историю этой проблемы. Ну а поскольку там будет комплекс передвижений – частично я пройду пешком, частично на лыжах, частично на каяке. Это был и начальный этап, и тренировочный этап, и в тоже время обучающий". 

  Попередній матеріал
  Британська поліція не виключає причетність "третьої сторони" до смерті Березовського
  Наступний матеріал
  Службу охорони президента США вперше очолила жінка
  Теги:
  Loading...