Службу охорони президента США вперше очолила жінка

  Уперше директором Секретної служби США стала жінка. Джулія Пірсон склала присягу в овальному кабінеті у присутності президента Барака Обами.

  Джулія Пірсон замінила на посаді Марка Саллівана. За його головування стався найбільший інцидент в історії служби: під час перебування у Колумбії агенти опинилися в центрі скандалу через зв`язок із місцевими повіями. Від Джулії Пірсон чекають посилення дисципліни в організації. Під час церемонії Барак Обама пожартував, що відтепер більше, ніж Джулія, його життя контролюватиме лише дружина. Обов`язками Секретної служби є охорона президента, віце-президента та їхніх родин, представників інших держав, які перебувають з візитами. Окрім цього, служба відповідає за розслідування фінансових махінацій та викриття фальшивомонетників.

  Барак Обама, президент США: "Вочевидь, Джулія Пірсон зламала стереотип, що на посаду директора такої організації можна призначати лише чоловіків. Думаю, всі співробітники дуже пишаються нею. Ми впевнені, що вона чудово впорається зі своєю роботою".

  Попередній матеріал
  Український мандрівник пішки пройшов до Архангельська і назад [відео]
  Наступний матеріал
  У Північній Ірландії військова авіація скидає сіно заметеним у горах вівцям
  Теги:
  Loading...