5 канал

Британія ініціює позбавлення віз понад 700 російських багатіїв через "справу Скрипаля" – ЗМІ

  Влада країни планує переглянути понад 3 тисячі інвестиційних віз, виданих десять років тому

  У Британії розглядають можливість відмовити у продовженні так званої "візи інвесторів" для понад 700 заможних росіян через "справу Скрипаля". Про це інформує видання The Guardian, посилаючись на джерела у британському Міністерстві внутрішніх справ.

  За даними журналістів видання, така ініціатива пов'язана з наміром Лондона зменшити вплив Кремля, якого вважають відповідальним за отруєння Сергія та Юлії Скрипалів, у Британії.

  Зокрема, влада країни планує переглянути понад 3 тисячі інвестиційних віз, виданих ще 2008­-го року росіянам та іншим іноземцям.

  Джерела поінформували видання, що певні іноземці, зокрема росіяни, втратять візи, якщо уряд знайде у них "докази серйозних фінансових порушень". 

  Нагадаємо, минулого тижня британські парламентарі закликали зробити візовий режим зручнішим "для простих росіян і складнішим для олігархів".  

  Як повідомляв 5.UA, на початку березня 2018 року Сергія Скрипаля та його дочку отруїли російським бойовим токсином "Новачок" – змастили ним ручку вхідних дверей їхнього будинку в британському містечку Солсебері. Британська влада та більшість країн Заходу впевнені, що зроблено це було на замовлення Кремля – як помста розвіднику-перебіжчику.

  Додамо, що 5 вересня цього року поліція Великої Британії оприлюднила імена підозрюваних в отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки. Це офіцери російської військової розвідки. 

  Попередній матеріал
  У Великій Британії заявили про невдалі кібератаки російського ГРУ перед отруєнням Скрипалів
  Наступний матеріал
  Гримчак назвав дві умови відновлення подачі води до окупованого Криму
  Loading...