Близько сотні людей загинули в пакистанській провінції Пенджаб через ліки

  Близько сотні людей загинули в пакистанській провінції Пенджаб. Усі вони - вживали неякісні ліки. За попередніми даними - у медикаментах містилася металева стружка.

  Препарат місцевого виробництва - був призначений для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. Загалом його прописали - майже 40 тисячам пацієнтів місцевих поліклінік та лікарень. Також ліки - безкоштовно роздавали незаможним хворим. Натепер - люди масово звертаються за медичною допомогою після вживання неякісних пігулок. Стан багатьох постраждалих оцінюють, як тяжкий. Влада порушила кримінальну справу за фактом виробництва неякісної фармакологічної продукції. Трьох людей - заарештували.  

  Пацієнт: "Болить у грудях, носом іде кров. І таких пацієнтів як я, тут багато".

  Салім Чіма, помічник лікаря: "Раніше пацієнти з такими симптомами доправлялися до різних клінік, і лікували їх також по-різному. Після того, як ми побачили, що їхні хвороби дуже схожі - вирішили, що краще збирати постраждалих у одній лікарні. Тут їм зроблять усі необхідні аналізи і нададуть допомогу. Лише потому ми зможемо назвати остаточну кількість постраждалих".

  Попередній матеріал
  Велетенський смарагд виставили на аукціон у Канаді
  Наступний матеріал
  Вогонь знову палає у Спасо-Преображенському соборі на Одещині
  Теги: