Близько 60% становила явка на виборах у Іраку

  Близько шістдесяти відсотків становила явка на парламентських виборах у Іраку. Ці попередні дані повідомив голова виборчої комісії.
  Остаточні цифри явки ЦВК обіцяє назвати уже до вечора, а результати голосування оголосити упродовж кількох днів. Речник уряду заявив, що саме правляча коаліція "Держава закону" - перемагає на виборах. Це висновки паралельного підрахунку голосів. Євросоюз та Сполучені Штати уже привітали Ірак із другими виборами після падіння режиму Саддама Хусейна. Спостерігачі відзначили організацію перегонів, що відбулися, незважаючи на теракти. У день голосування вибухи забрали життя 38-ми осіб.

  Барак Обама, президент: "Ніхто не повинен чинити вплив на Ірак, експлуатувати цю країну чи підривати її. Настав час усім сусідам Іраку, усім націям, поважати його суверенітет і територіальну цілісність. Новому уряду доведеться ухвалювати надзвичайно важливі рішення щодо майбутнього цієї країни. Як засвідчило голосування, іракський народ хоче, щоб усі  неузгодженості обговорювались і вирішувалися через політичний процес, який би гарантував безпеку і процвітання для усіх іракців".

  Попередній матеріал
  Панахиду за загиблими від землетрусу відслужили в Чилі
  Наступний матеріал
  Саркозі: Країни Єврозони готові надати Греції допомогу
  Теги: