Допомога України в гасінні пожеж в Австралії
Допомога України в гасінні пожеж в Австралії Facebook / Арсен Аваков

Близько 200 вогнеборців ДСНС готові протягом доби прибути до Австралії – Аваков

  Читайте по-русски
  У МЗС висловили співчуття родинам загиблих від масштабних лісових пожеж, а також побажали успіху пожежникам

  Близько двох сотень українських рятувальників готові допомогти гасити нищівні пожежі, які вирують нині в Австралії. Про це у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Нині вогнеборці чекають на погодження австралійської сторони. Міністр зазначив, що рятувальники готові прибути на місце трагедії на далекомагістральному літаку та з необхідним спорядженням – орієнтовно за добу.

  "Пожежі в Австралії не залишили байдужими українців. Ми співчуваємо! Уряд України повідомив австралійській стороні про готовність направити на допомогу близько 200 спеціально підготовлених рятувальників ДСНС. Українська сторона поінформувала Австралію про готовність прибуття рятувальників на місце трагедії протягом 24-36 годин з необхідним спорядженням на спеціально арендованому далекомагістральному літаку. Наші сили очікують рішення австралійської сторони", – написав Аваков.

  Водночас, у Міністерстві закордонних справ висловили співчуття родинам загиблих внаслідок масштабних лісових пожеж, а також побажали успіху пожежникам, які беруть участь у ліквідації наслідків катастрофи.

  Додали, що посольство України в Австралії на контакті з урядовими та місцевими органами влади. Зокрема, для того, щоб з'ясувати, чи були серед потерпілих українці.

  Попередній матеріал
  Іран визнав армію США та Пентагон "терористичними організаціями"
  Наступний матеріал
  ОБСЄ заявила про "заборонене озброєння" з українського боку – у СЦКК заперечили
  Loading...